5 دلیل که چرا ازدواج خود را در حال کشتن رویاهای خود را

Expert Author Tiffany Godfrey
نویسنده متخصص تیفانی گادفری
در حالی که ازدواج می تواند هیجان انگیز و شاد, این را می توان با ناامیدی و رویاهای شکسته پر.

شما توافق می کنید?

در زیر 5 دلیل که چرا ما تمایل به فکر می کنم که ازدواج در حال کشتن رویاهای ما. هنگامی که شما به پایان خواندن این مقاله, شما کشف خواهید کرد که این خیلی ازدواج نیست. اما این راه شما را درک چگونه ازدواج رویاهای خود را تحت تاثیر قرار است.

1) شما از دست رفته دیدگاه خدا در رویاهای خود. خدا یک برنامه برای شما, اما این مهم است برای شما به دانستن طرح خود را برای زندگی شما. من شما را تشویق به گرفتن برخی از زمان سکوت برای پیدا کردن که چرا او شما و چه طرح خود را ایجاد شده است.

2) شما فکر نمی کنم همسر شما از رویاهای شما حمایت کند زیرا او به اندازه شما انگیزه ای ندارد.

هنگامی که ما رویاهای ما به اشتراک گذاشتن با شوهران ما, ما می خواهیم که هیجان زده, قرار دادن بر روی یک لباس هلهلهچی, و فریاد زدن, "برو, همسر زیر کلیک!"همانطور که انجام می دهند سه پایین بپرد تماس . 

اما اگر شوهر شما که شور و شوق زیادی در مورد رویای خود را نشان نمی دهد?

اگر او فقط می گوید خوب و ساعت شما رویای خود را دنبال? اشکالی نداره

3) شما زمان خود را به درستی متعادل نیست.

چه چیزی شما را با وقت خود را به صورت روزانه انجام? تماشای تلویزیون, چک کردن تصاویر و فیلم ها در فیس بوک, غیبت بر روی گوشی?با دوستان خود? اکثر این چیزها قاتلان رویا هستند زیرا اغلب در زمان خود غذا می خورند. تصمیم بگیرید که در برخی از چیزهایی که شما می توانید از روز خود را حذف کنید و با استفاده از این زمان به کار بر روی رویای خود را.

4) ترس و ناامنی - این قاتلان رویای مشترک هستند زیرا شما را از چیزهای تولیدی که باید انجام دهید برای رسیدن به رویای خود فلج می کند.

بسیاری از ترس وجود دارد / ناامنی.

برخی عبارتند از ترس از:

* اشتباه

* شکست های گذشته

* چه دیگران از شما فکر می کنم

* تغییر

* ترس از بودن به اندازه کافی خوب نیست

از خود بپرسید, " چه ترس من را نگه دارید از رویاهای من ?"حاضر به اجازه ترس و ناامنی خود را به شما مانع از رویاهای خود. با ایمان گام بردارید و کاری را که می توانید انجام دهید تا به حقیقت برسند.

5) شما هیچ استراتژی برای دنبال کردن رویای شما. شما ممکن است یک رویا, اما شما نمی دانید که چه اولین گام را به.

برای من, این نوشتن یک کتاب. من شده اند نوشتن برای سال, اما برخی از مناطق بهبود وجود داشته است. من هم با ترس و ناامنی تلاش, و من نیاز به یک سیستم پشتیبانی قوی برای کمک به من برای نوشتن کتاب من و به اشتراک گذاری پیام من با دیگران به درستی.

من به تازگی با حضور در یک کتاب نوشتن کنفرانس و ارتباط با بسیاری از افرادی که رویای نوشتن و به اشتراک گذاری پیام خود را با دیگران. در واقع گرفتاری های من را درک می کنند و مایل به کمک به من برای رسیدن به رویای من هستند.

این کنفرانس به من پیشنهاد پشتیبانی من نیاز و ابزار برای ایجاد یک سیستم و گام های بعدی برای به اشتراک گذاری پیام من از طریق نوشتن در مورد ازدواج به دیگران.

اگر فکر می کنید ازدواج رویاهای خود را به قتل دوباره فکر می کنم. من شما را تشویق به:

1. دیدگاه خدا در مورد رویاهای خود را دریافت کنید

2. قدردانی از حمایت همسر خود را به شما می دهد حتی اگر او این کار را انجام نمی راه شما فکر می کنم او باید

3. از بین بردن هر قاتلان رویای و با دنبال کردن رویای خود را جایگزین کنید.

4. غلبه بر ترس و ناامنی خود را.

5. ارتباط با مردم و یا یک سازمان است که می تواند کمک به شما برای ایجاد و پیاده سازی. یک استراتژی برای گرفتن گام های بعدی به سمت رویای خود را.

Publier un commentaire

0 Commentaires